czwartek, 12 stycznia 2012

IPET_przykład 3


IPET_zaburzenia zachowaniaWitajcie zamieszczam kolejny przykład IPET-u. Korzystajcie. Dzielcie się także swoimi pomysłami. Im więcej takich materiałów tym lepiej.

Dobrego wieczoru

Pedagog w akcji

niedziela, 8 stycznia 2012

IPET_przykład 2IPET - upośledzenie umysłowe w stopniu lekkimZamieszczam drugi przykład IPETU. Tyn razem upośledzenie umysłowe w stopniu lekkim. Znowu zaznaczam, że to przykład. Ktoś tak to widział. Jeśli macie inne przykłady, w innej formie i treści przedstawione podzielcie się tym. Pomagajmy sobie nawzajem :)Pedagog w akcji

sobota, 7 stycznia 2012

IPET_przykład 1


IPET - upośledzenie w stopniu umiarkowanym i wada wzrokuZgodnie z obietnicą zamieszczam pierwszy przykład IPET-u skonstruowany dla dziecka z upośledzeniem w stopniu umiarkowanym i z wadą wzroku.
Proszę zamieszczane przykłady traktować jako propozycję, a nie wyrocznię. Każdy zespół tworzący  IPET - wychowawca, pedagog wspierający, psycholog, nauczyciele poszczególnych przedmiotów etc. - może wybrać sposób w jaki on będzie skonstruowany. Ważne jest, by taki dokument zawierał elementy zawarte w rozporządzeniu wskazującym na to, co powinno się w IPE-cie znaleźćJutro kolejny przykład :)


Pozdrawiam Was

Pedagog w akcji

poniedziałek, 2 stycznia 2012

Najlepszego w Nowym 2012 Roku


W 2012 roku życzę

dobra
optymizmu w działaniach i życiu
udanych akcji pedagogicznych
obfitości wszelakiej
zapału
oraz zdrowia


Pedagog w gotowości do dalszych akcji :)